Products

Produkti pieejami

Visi saimniecībā ražotie porduktie iegādājami uz vietas saimniecībā.
Kā arī pasūtāmi ar Omniva pakomātiem un iegādājami saimniecības partneru tirzniecības vietās.
Sīkāks info. sazinoties.

Cidoniju sukādes
Mēs piedāvājam dažādus cidoniju izstrādājumus.

Viens no viss iecienītākajiem produktiem ir tieši cidoniju sukādes. Bioloģiski audzētas cidonijas no pašu saimniecības. Cidoniju sukādes sukādes gatavotas bioloģiskā pārstrādes uzņēmumā. Sukādēm atlasītas izcili lielās cidonijas, griectas ar rokā un saudzīgi žāvētas iegūstot izcilas kvalitātes produltu. Saimnoiecība ar cidoniju audzēšanu un pārstrādi nodarbojas jau vāirāk kā 25 gadus.

sukādes

olas

Bio vistu olas
...

Bioloģoiskas vistu olas no saimniecībā esošām 400 vistām, kuras barotas ar bioloģisku barību. Liela uzmanība tiek pievērsta dzīvnieku labturībai, nodrošinot brīvas pastaigas un pietiekamu platību. (bioloģiskās lauksaimniecības sertifikāts 05-006-2003) Piegādājam savu produkciju tiešajiem pircējiem Rīgā.


Sīrups
Cidoniju sīrups

Gatavots no bioloģiski audzētām cidonijām un cukura. Vitamīniem bagāts produkts no kura var pagatavot gardu veselīgu dzērienu, vai izmantot kā piedevu ēdieniem.

sirups

olas

BIO Garšvielu maisījums
...

Gatavots no bioloģiskā saimniecībā audzētiem garšaugiem. Kura sastāvā ir sīpoli, dilles, selerija, bazeliks, raudene, pētersīļi, sāls. Izmantojas kā veselīga un garšiga ēdiena piedeva.


Piena konfekte
...

Sadarbībā ar Skrīveru saldumiem tapis unikāls produkts piena konfekte "gotiņa" kurai pievienotas cidoniju sukādes, kas ražotas Z/S Jaun-ieviņas. Piena konfektei pievienojot sukādes dod neatkārtojamu gaušas baudījumu.

konfekte

marmelage

Marmelāde
...

Marmelāde tapusi sadarbībā ar "Saldus pārtikas kombināts" sastāvdaļas dabīga cidoniju sula cukurs, pektīns. Garšiga saldskāba želejveida konfekte.


liepziedu tēja
...

Liepziedu tēja ir ļoti burvīgs dzēriens. Tā nomierina un atslābina, palīdzot gūt nepieciešamo atpūtu. Taču tas nav viss! Liepziedu tēja arī mazina galvassāpes un migrēnu. To ir ieteicams lietot periodos, kad smadzenēm ir papildus slodze, piemēram darbā vai studējot.

sukādes
Top