Saimnieki: Uldis Rudzītis +371 29495146
Ineta Rudzīte +371 26463980

ZS «Jaun-Ieviņas» ir īsta latviešu lauku sēta, ko Rudzīšu dzimta saviem spēkiem cēlusi no 1840. gada. Šobrīd tajā saimnieko trīs Rudzīšu ģimenes paaudzes.

Es - saimnieks Uldis un mana sieva Ineta jau ilgus gadus attīstam bioloģisko lauksaimniecību, gatavojot dažādus ekoloģiskus produktus; cidoniju sukādes, cidoniju sīrupu, cidoniju marmelādi un citus veselīgus gardumus. Tas nebūtu iespējams bez mūsu bērnu Martas un Matīsa palīdzības. Bērniem esam mācījuši darba tikumu un prieku, ko sniedz pašu spēkiem sasniegtais, tāpēc talkā nākt neviens nav jāmudina. Liels palīgs visos darbos un galvenais bišu saimes dravnieks ir mūsu vectētiņš Jānis. Viņa darba augļus vienmēr atradīsiet saldajās, ekoloģiskā medus burciņās, kuras pie mums varēsiet arī iegādāties. «Jaun-Ieviņas» ir saimniecība, kas apveltīta ar īpašu auru, tapēc labprāt aicinām ciemos ikvienu interesentu, kas vēlas iepazīties ar dzīvi laukos un atpūsties mierā un klusumā.

Kopīgiem spēkiem esam uzbūvējuši viesību namu un domājam par to, lai viesiem ir iespēja izbaudīt lauku dzīves krāšņumu visā tās pilnībā.

Viesu māja

Viesību māja atrodas iekopta dīķa krastā. Tās pirmajā stāvā ir kamīnzāle svinību rīkošanai līdz 40 personām. Individuāliem atpūsties gribētājiem un ģimenēm, piedāvājam atsevišķas istabiņas pārnakšņošanai.
Viesu mājā atrodas pirts un masāžas vanna atpūtai.
Viesiem piedāvājam iespēju vizināties ar ūdens velosipēdu, peldēties, kā arī makšķerēt.
Nakšņot gribētājiem brīvā dabā piedāvājam arī telšu vietas.

Latviskā pirts

Pirts procedūru cienītājiem iespēja nopērties liepas koka pirtiņā un izbaudīt masāžas vannas ūdens priekus. Piedāvājam arī pirtnieka pakalpojumus, kas var iepazīstināt ar veselības un skaistuma atgūšanas noslēpumiem.

Savvaļas zirgi un govis

Visiem interesentiem piedāvājam ekskursijas gida pavadībā pie savvaļas zirgiem, kuri uz Latviju atceļoja 2002. gadā un ir jau iedzīvojušies mūsu saimniecībā. No 2006. gada mūsu saimniecībā dzīvo arī savvaļas gotiņas.

Putnu dārzs

Piedāvājam iespēju aplūkot mūsu putnu kolekciju, kurā ir apskatāmas 12 dažādu mājputnu šķirnes. Īpaši lepojamies ar izsmalcinātām Orpington, Marans un Lakenfelders šķirnes vistām kas Latvijā ir reti aplūkojamas. Esam arī vieni no lielākajiem bioloģisko vistu olu ražotājiem Latvijā.

Piknika un telšu vietas

Lai sajustu īpašo dabas pieskārienu, piedāvājam arī telšu vietu upītes krastā, kur var netraucēti baudīt dabas vientulību pie ugunskura.

Pastaigas mežā

Lai atpūstos no pilsētas burzmas, piedāvājam pastaigas mežā un gar upītes krastu, kur var pavērot bebru mitekļus un citus dabas jaukumus.


Mēs priecājamies uzņemt savā saimniecībā ikvienu viesi. Ja meklē vietu ballītei, kāzām, romantiskām brīvdienām vai atpūtu ģimenei ar bērniem – vari būt drošs, ka laiks, ko pavadīsi mūsu saimniecībā sniegs prieku, gandarījumu un vēlmi vēlreiz pie mums iegriezties.

ZS «Jaun-Ieviņas» saimnieki,

Uldis Signature
Ineta Signature